Фиорентина даде халф на Галатасарай
Полузащитникът на Фиорентина Ерик Пулгар бе даден под наем на турския Галатасарай. Това съобщиха от пресслужбата на италианския клуб в Twitter.
28-годишният Пулгар е възпитаник на чилийския клуб Антофагаста. Халфът играе за Фиорентина от 2019 г., преминавайки от Болоня за €12.3 млн. Този сезон Пулгар участва в шест мача в италианската Серия А, в които отбеляза една асистенция. Също така на сметката на Пулгар има два мача от Купата на страната.
Договорът на Ерик Пулгар с Фиорентина изтича през лятото на 2023 година. Transfermarkt оценява полузащитника на 8.5 милиона евро.
- Паратичи: Фиорентина трябва да „страда“ до края на сезона
- Фиорентина и Верона се обвиниха взаимно за провала с Куаме
- Ругани премина във Фиорентина
- Де Дзерби може да оглави Фирентина
- Наполи изтръгна трите точки от Фиорентина (видео)
- Каляри отново изненада, този път във Флоренция (видео)
- Фиорентина привлече Харисън от Лийдс
- Фиорентина с важни 3 точки в борбата за оцеляване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]