Милан привлече сръбски нападател
Нападателят на Цървена Звезда и младежкия отбор на Сърбия Марко Лазетич премина в Милан, според официалния сайт на Серия А.
Подробностите по сделката не бяха уточнени. Известно е, че 18-годишният Лазетич премина в италианския клуб за постоянно, а не под наем.
През този сезон Лазетич взе участие в 14 мача от сръбското първенство и отбеляза 1 гол. Според Transfermarkt договорът на Лазетич е до 2026 година. Цената на футболиста се оценява на 1.5 милиона евро.
Милан има 49 точки в 23 мача и е на 3-то място в класирането на италианската Серия А.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Рабио: Модрич ме изумява с желанието си да играе всеки ден
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]