Мората е разочарован от проваления трансфер в Барса
Нападателят на Ювентус Лваро Мората е разочарован заради неуспешния трансфер в Барселона. Това съобщава AS.
Според източника, Мората все още има голямо желание да премине в каталунския клуб, но трансферът няма да се осъществи, докато ръководството на "бианконерите" не намери заместник на Алваро.
Да припомним, Мората иска да подпише с Барселона. Съобщаваше се, че нападателят също иска да напусне, страните преговарят. Този сезон Мората отбеляза пет гола и направи две асистенции в 18 мача в първенството в Италия. Той също има два гола и асистенция в пет мача от Шампионската лига на УЕФА.
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]