Английските грандове следят дуо на Наполи
Дуото на Наполи Езекил Лавеци и Марек Хамшик са обект на огромен интерес от английските грандове, съобщава днес la Gazzetta dello Sport. Двамата футболисти са в основата на успехите на „партенопеите" през сезона, които в момента се намират отново в борбата за титлата, изоставайки от лидера Милан само на три точки. Според изданието, мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини редовно наблюдава играта на Лавеци и най-вероятно през лятото ще отправи оферта за него през лятото.
Интерес към аржентинския национал има също така от Испания, а неговия агент Алесандро Мацони дори обядва миналата седмица с президента на Наполи Аурелио Де Лаурентис, където двамата заедно са обсъждали бъдещето на звездата.
Към Хамшик пък интерес има от страна на Челси и Юнайтед, като дори и Ливърпул има желание да привлече словашкия национал.
- Интер ще вземе реванш от Удинезе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
- Фиорентина е близо до трети зимен трансфер
- Невил: Карик трябва да напусне след края на сезона
- Рома обяви трансфера на Мален
- Алегри: Майнян ни опази живи
- Киву: Вече бях зимен шампион, но това не значи нищо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]