Трима от Милан са с коронавирус
Трима футболисти на Милан са дали положителна проба за коронавирус.
"Клубът може да потвърди, че трима играчи са дали положителна проба за COVID-19. Футболистите се справят добре и вече ще спазват карантинния период съгласно указанията, получени от здравните власти. В четвъртък целият отбор ще бъде тестван в съответствие с регламентите“, се казва в изявление на официалния сайт на клуба.
От пресслужбата на клуба не разкриха имената на играчите, преминали положителните тестове. Според Sky Sport Italia, коронавирусът е открит при Фикайо Томори, Алесио Романьоли и Давиде Калабрия.
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Милан задържа Алегри! „Росонерите“ му готвят нов договор и по-висока заплата
- Томори: Пулишич е подценяван, а дербито с Интер е нещо, което трябва да се изживее
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]