Двама ваксинирани от Рома са с коронавирус
Двама футболисти на Рома са се заразили с коронавирус. Имената на заразените играчи не се разкриват, но се отбелязва, че и двамата са ваксинирани срещу коронавирус.
"Клубът може да потвърди, че в резултат на последното тестване двама играчи от основния състав са диагностицирани с коронавирус. Незабавно са уведомени съответните здравни органи. Ваксинираните футболисти се справят добре. Те са изпратени на самоизолация ", се казва в изявление, публикувано на официалния сайт на Рома.
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]