Буфон: Винаги искам да се развивам
Вратарят на Парма Джанлуиджи Буфон, който преди това играеше за Ювентус, говори за бъдещето си.
"Бих искал да се преместя в Мексико или САЩ и да играя футбол там. Това са преживяванията, които ме интересуват. Но да видим какво ще се случи след това. Не знам дали ще стана треньор. Винаги искам да се развивам. Фактът, че не спечелих Шампионска лига, ме поддържа конкурентоспособен. Ако бях носител на този трофей, тогава може би вече нямаше да имам големи цели, щях да прекратя кариерата си.
Облак, Куртоа, Донарума, Нойер, Тер Щеген и Навас са най-добрите вратари в света. Всички ги поставям на едно ниво, но Джанлуиджи може да изпреари останалите буквално в рамките на една година. Има нужния потенциал“, заяви Буфон.
- Лацио и Удинезе си размениха шест гола в зрелищно реми на „Олимпико“
- Операция за Лука Модрич след тежка лицева травма
- Милан постави цена на Фофана, интерес от три клуба
- Адвокатът на Роки: Липсва ключов елемент в разследването
- Каляри направи спасителна крачка към оцеляването
- Президентът на Серия А: Прибързаните изводи са неуместни в случая с Роки
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]