Кулибали аут до края на годината
Наполи няма да може да разчита на защитника Калиду Кулибали до края на годината поради разтежение в бедрото. Футболистът може да пропусне и Купата на африканските нации в началото на 2022 година.
Напомняме, че сенегалецът се контузи в сряда по време на двубоя срещу Сасуоло (2:2).
Очакванията са, че Кулибали ще се възстановява между 4 и 5 седмици, но става дума за най-благоприятни условия. Той със сигурност ще пропусне следващите пет мача на тима в Серия А, които включват и гостуване на Милан.
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Нов удар за Лукаку – риск за Световното първенство
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]