Наполи подготвя приятелски мач с националния на Аржентина
Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис разказа за работата по организирането на приятелски мач между неаполитанския клуб и аржентинския национален отбор в памет на легендарния аржентински футболист Диего Марадона.
"Работим с министъра на външните работи Луиджи Ди Майо и посланика на Аржентина, за да проведем тази среща на 24 май 2022 г. Искаме да се срещнем с аржентинския национален отбор в Неапол. Нека наречем това събитие "Първата купа на Марадона", заяви Де Лаурентис.
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
- Наполи измъкна драматична победа с 10 души срещу Дженоа (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]