Дзоф: Роналдо също е човек


Бившият вратар на италианския национален отбор Ювентус Дино Дзоф говори за актуалното състояние на нещата с обвиненията на Масимилиано Алегри в навечерието на срещата от 13-ия кръг на италианското първенство с римския "Лацио".
"Мисля, че Лацио и Юве ще покажат интересен футбол. Срещата със Сари е друга важна подробност. Разбира се, не за първи път се сблъскваме с подобен сценарий във футбола. Но, вероятно, ако Лацио победи, Маурицио ще почувства известно удовлетворение за себе си.
Напускането на Роналдо? Това не е въпрос на мъдрост, а на решения. И в този случай решаващото мнение е на играча. Това се случва с шампионите. Нека си го кажем, той не можеше да се справи сам. Помолиха го за Луната и я очакваха. Не че беше грешка, но той също е човек като нас", заяви Дзоф.
- Алегри иска Влахович
- Ювентус закупи правата на френски национал
- Джунтоли напусна Ювентус
- Юве разглежда Марко Силва за треньор
- Ювентус ще открие академии в Юве
- Юве започва преговори за завръщане на Конте
- Тудор ще води Юве на клубния Мондиал
- Юве изхвърли Венеция от Серия А и за награда ще играе в Шампионска лига