Гасперини: В Англия ще съм по-богат, но по-малко щастлив
Старши- треньорът на Аталанта Джан Пиеро Гасперини коментира 200-ата си победа в Серия А като наставник след мача от 12-ия кръг на италианската Серия А с Каляри (2: 1), а също така говори за възможен преход в клуб от английската Висша лига.
"Надявам се, че предстоят още много победи, защото не мога да си спомня нито една лесна. Щастлив съм в Италия, в Бергамо и този начин на живот е от голямо значение за мен. Понякога си мисля, че във Висшата лига мога да бъда по-богат, но по-малко щастлив. Живея не само на терена", заяви Гасперини.
- Паладино: Това бе първият от осем финала, Аталанта продължава изкачването
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Капело: Италия е болна, проблемът започва от детските школи
- Ранокия: Бастони едва ли ще напусне Интер
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]