Касано: Тоти ще бъде забравен след 20 години
Бившият нападател на Рома Антонио Касано коментира поведението на някои фенове на "вълците" по време на мача 0:0 срещу Наполи, воден от Лучано Спалети.
"Позорни са освиркванията към Спалети. Той направи невероятни неща в Рома и обичаше клуба. За какво го освиркват? Защото е принудил Тоти да сложи край на кариерата си? Побърквам се като чуя такива неща. Искате да кажете, че Тоти прекрати кариерата си, защото не е играл при Спалети? Играх в Рома, така че знам за какво говоря. Това е скандал за мен и съжалявам да го кажа, защото си прекарах страхотно в Рома.
Спалети трябваше да направи своя избор. Той изведе отбора до Шампионска лига. Феновете трябва добре да мислят за него, Спалети не заслужаваше освирквания, а заслужаваше само похвали. Тоти ще бъде забравен след 20 години, само Меси, Марадона и Кройф са вечни. Де Роси бе Капитано Футуро, но бе забравен. Никога не съм виждал човек, който да обича Рома толкова много, колкото него. Тоти обича Рома, Де Роси я обича 100 пъти повече“, заяви Касано.
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]