Юве и Милан следят ситуацията с Умтити
Ювентус и Милан проявяват интерес към защитника на Барселона Самуел Умтити, съобщава Football Italia.
Според източника, клубовете ще са готови да направят оферта на защитника, ако той прекрати договора си с Барселона по взаимно съгласие на страните.
Барселона искаше да продаде играча това лято или поне да го отдаде под наем. Умтити отхвърли всички предложения да напусне лагера на ктлунците. Играчът се срещна с президента на Барселона Жоан Лапорт и успя да го убеди да му даде още един шанс да се докаже.
Французинът не е изиграл нито един официален мач за каталунците през този сезон. Договорът на Умтити с Барселона е до юни 2023 г. Според портала Transtermarkt, пазарната стойност на играча е 8 милиона евро.
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]