Късен гол донесе победата на Юве в дербито с Торино (видео)

F.

Ювентус победи градския съперник Торино с 1:0 в дербито на 7-ия кръг на Серия А. Победата е четвърта поредна за Юве във всички турнири и трета поредна в шампионата и "Старата госпожа" показа, че навлиза във форма след кошмарното начало на сезона. Двубоят на Стадио Олимпико в Торино бе равностоен и вървеше към нулево равенство, но в самия край падна победното попадение.

В 22-ата минута Саша Лукич с глава не намери целта, а малко по-късно Роландо Мандрагора стреля опасно от далечна дистанция.

Едва в 53-ата минута "бианконерите“ стигнаха до първия си точен удар в мача, но Милинкович-Савич се справи, след като Алекс Сандро стреля с глава.

В 81-ата Адриен Рабио нахлу в наказателното поле и пусна пас, но резервата Кристиан Ансалди изпревари Киеза и изчисти топката. В 86-ата именно Киеза намери Локатели на границата на наказателното поле. Халфът веднага стреля, а топката се отби в гредата и влезе в противниковата мрежа.