Ибрахимович: Искам да съм здрав, но не съм супермен
Нападателят на Милан Златан Ибрахимович отговори на въпроса за завръщане на терена след поредната контузия. 39-годишният швед пропусна мача срещу Ливърпул (2: 3), който се проведе на 15 септември в Англия. В следващия кръг на италианското първенство Милан ще играе срещу Ювентус, но Ибрахимович все още не е казал дали ще успее да излезе на терена.
"Ще мога ли да играя в Торино? Нека се движим ден след ден. Не е тайна, че имам някои проблеми. И не искам да поемам рискове, не искам лоши последствия. Искам да съм здрав през целия сезон, но не съм супермен. В същото време проблемите ми са свързани и с факта, че тренирам твърде усилено. Обичам да страдам", заяви Ибрахимович.
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Милан задържа Алегри! „Росонерите“ му готвят нов договор и по-висока заплата
- Томори: Пулишич е подценяван, а дербито с Интер е нещо, което трябва да се изживее
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]