Директор на Рома: Джака искаше да дойде при нас
Главният изпълнителен директор на Рома Тиаго Пинто изрази съжаление, че клубът не успя да придобие полузащитника на Арсенал Гранит Джака.
"Не става въпрос за бюджета. Всички знаеха, че имаме интерес да подпишем с Гранит Джака. Не можахме обаче да продължим преговорите и трябваше да се съсредоточим върху решаването на по -спешни задачи. Джака искаше да премине в Рома, но Арсенал нямаше намерение да го продаде. Съжаляваме, че това се случи", заяви Пинто.
По -рано стана известно, че Джака удължи договора си с Арсенал до лятото на 2024 г. с възможност за удължаване на споразумението за още един сезон.
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
- И Масара напусна Рома?
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Рома се раздели с Клаудио Раниери
- Рома под финансов натиск: Анхелиньо сред вероятните продажби през лятото
- Рома се насочва към Фратези за подсилване на халфовата линия
- Рома и Аталанта не се победиха в битката за Европа
- Касано: В разцвета си бях по-добър от Тоти, Дел Пиеро и Баджо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]