Милан с класическа победа над Наполи (видео)
Милан победи Наполи с класическото 3:0 в мач от 27-ми кръг на серия "А". През първото полувреме двата отбора бяха равностойни на терена, но до гол така и не се стигна.
Още в началото на втората част "росонерите" поведоха в резултата. В 49-ата минута бе отсъдена доста спорна дузпа за игра с ръка на Ароника в наказателното поле на гостите, която Златан Ибрахимович превърна в гол.
В 77-ата минута Пато намери добре Кевин Принс Боатенг, който покачи на 2:0 за Милан. Десет минути преди края Пато отбеляза изключително красив гол в горния ъгъл на вратата на Наполи за крайното 3:0.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Милан също е разстроен от съдийството на Интер – Ювентус
- Дигиталният ренесанс
- Милан пречупи Пиза
- Милан ще прекърши Пиза
- Нкунку: Не съм мислил да напускам Милан
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Милан поглежда към Жезуш
- Нкунку: Франция може да има три национални отбора
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]