Агент: Адриано има намерение да изпълни договора си
Агентът на скандалния нападател на Рома Адриано побърза да успокои феновете му, заявявайки, че не съществуват никакви предпоставки за прекратяване договора на неговия клиент с „вълците". „Императорът" се завърна в четвъртък от Бразилия, където се възстановяваше от травма. В пресата обаче се появиха спекулации, че ръководството на Рома е разочаровано от поведението на своя футболист, който по време на почивката си беше засечен да се забавлява. Според информация на Corriere dello Sport, а по-късно и на други издания, столичани смятат да се разделят с Адриано и да го продадат на Коринтиас, още повече, че нападателят все още не се е отчел с гол и е играл само 241 минути.
„Трансферната информация относно Адриано не е нищо повече, освен обикновен слух. Тази история далеч не е нова. Клиентът ми има две години до края на договора си с рома и няма никакво намерение да го прекратява", заяви агента на футболиста.
- Мален с хеттрик, Рома разгроми Пиза на „Олимпико“
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]