Тотнъм превключи от Ромеро към Смолинг
Тотнъм измести фокуса си от защитника на Аталанта Кристиан Ромеро към Крис Смолинг от Рома.
Ромеро първоначално бе цел номер едно на Тотнъм за замяна на продадения в Катар Тоби Алдервайрелд, но Аталанта оцени звездата си на 46 милиона евро, което се оказа голяма сума за "шпорите".
След като не постига споразумение с Аталанта, спортният директор на Тотнъм Фабио Паратичи насочи вниманието си към 31-годишния Смолинг, за когото се говори, че не е във възторг от пристигането на Жозе Моуриньо на треньорския пост на Рома.
Според Daily Express, "шпорите" виждат в Смолинг много по -достъпна алтернатива на Ромеро. Крис е привлекателен и за лондончани заради опита си във Висшата лига, където игра за Манчестър Юнайтед.
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Гасперини сравни Мален с Виали
- Дубъл на Мален помогна на Рома да се справи с Каляри
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Сабатини: Гасперини няма да напусне Рома
- Раниери: Рома може да се раздели с Дибала и Пелегрини
- Тоти може да стане директор в Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]