Тоти: Получихме най-силния треньор в света
Бившият нападател и легенда на Рома Франческо Тоти говори за назначаването на Жозе Моуриньо за старши -треньор на "вълците".
"Когато пристигне, той ще каже какво мисли. Но взехме най-силния треньор в света. Бих ли искал той да ми бъде треньор? Когато бях по-млад, да.
Ще се върна ли в Рома? Не съм говорил с никого за това, няма подходяща позиция за мен в клуба“, заяви италианецът.
- Рома иска Ендрик под наем от Реал Мадрид
- Рома привлече гръцкия национал Константинос Кулиеракис
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
525
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
25.06.2021 в 19:02
Забрави за Бентнер и Джемба-Джемба :D
25.06.2021 в 11:25
Сега остава да вземете и най-силния играч в света (Джака), за да е пълна картинката... :beer: