Чалханоглу отказа оферта от Катар
Полузащитникът Хакан Чалханоглу отхвърли изгодна оферта от катарския клуб Ал-Духаил и възнамерява да остане в Милан. Това съобщи журналистът Николо Шира.
Според източника, катарският клуб е предложил на 27-годишния турски халф договор до 2024 г. със заплата от 8 милиона евро годишно, плюс 8 милиона евро бонуси.
По-рано се съобщаваше, че футболистът е склонен да приеме предложението на Милан за удължаване на договора. Росонерите предлагат 4 милиона евро годишно и бонуси. През миналия сезон Чалханоглу изигра 33 мача в Серия А и вкара четири гола.
Порталът Transfermarkt оценява футболиста на 35 милиона евро.
- Милан пречупи Пиза
- Милан ще прекърши Пиза
- Нкунку: Не съм мислил да напускам Милан
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Милан поглежда към Жезуш
- Нкунку: Франция може да има три национални отбора
- Нкунку: Добре е за Милан, че Майнян остава
- Мистерията около Матета се задълбочава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]