Индзаги оглави Бреша
Филипо Индзаги оглави Бреша. Напомняме, че преди година Индзаги изведе Беневенто в Серия А, но треньорът не успя да задържи отбора в елита и в крайна сметка напусна клуба.
Сега Филипо си намери нова работа. Представителят на Серия В Бреша стана новото работно място на специалиста.
"Щастлив и горд съм, че съм треньор на Бреша. Благодаря на президента и директора за доверието. Ще направя всичко възможно за доброто на клуба. Форца Бреша!", съобщи Индзаги.
През миналия сезон Бреша завърши седми в Серия В, но загуби в първия етап на плейофите за класиране за Серия А.
- Фиорентина обмисля уволнението на Паоло Ваноли
- Алегри: Трябва да започнем да допускаме по-малко голове
- Де Роси: Звучи нелепо, но играхме добре
- Конте: Бяхме твърде нервни и уплашени
- Ювентус покори „Дал'Ара“
- Интер се възползва от грешките на конкурентите
- Само един зачетен гол, но достатъчен за победа на Удинезе срещу Наполи
- Милан с малко очаквана издънка срещу Сасуоло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]