Мората: Ще играя в отбор, който ме иска повече
Нападателят на Атлетико Мадрид Алваро Мората, който проведе последния сезон под наем в Ювентус призна, че не е сигурен къде ще играе през следващата кампания.
“Аз не съм човекът, който решава какво ще се случи. Шефовете ще ми кажат къде ще играя. Не знам какво ще се случи. Ще играя в отбора, който ме иска повече. Ще е хубаво отново да работя с Диего Симеоне.
Роналдо прави всичко възможно, за да печели трофеи на персонално и на клубно ниво. Кристиано има невероятен манталитет на победител, подобен на този на Рафаел Надал. Възхищавам му се и се наслаждавах на възможността да играя рамо до рамо с него", заяви Мората.
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]