Балотели ще напусне Монца
Нападателят на Монца Марио Балотели ще напусне клуба след края на договора си, който изтича това лято, съобщава журналистът Никола Шира в своя Twitter.
Монца загуби в полуфиналите на плейофите за класиране за Серия А. Споразумението включваше клауза за автоматично удължаване на договора на играча в случай, че тимът влезе в елита. Тъй като това не се случи, италианският нападател ще стане свободен агент.
Балотели взе участие в 14 мача от италианската Серия В, отбелязвайки шест попадения.
Билетът за висшата дивизия на Италия ще бъде оспорен от Венеция и Читадела (23 и 27 май).
Балотели играе за Монца от 2020 г.
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Аталанта разгроми Лече и се доближи до топ 4
- Слот ще бъде уволнен, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]