Демирал оздравя от COVID-19
Централният защитник на Ювентус Мерих Демирал се възстанови от COVID-19. Турчинът се зарази на 26 март по време на пребиваването си в националния отбор.
Към момента под карантина се намират защитникът Леонардо Бонучи и полузащитникът Федерико Бернардески.
През този сезон 23-годишният Мерих Демирал изигра 23 мача във всички турнири за отбора на Андреа Пирло, като направи една асистенция.
Ювентус е четвърти в класирането на Серия А. Утре "бианконерите" се изправят срещу Наполи.
- Еспозито: Нощи, за които мечтаеш от дете
- Ювентус поиска оставката на шефа на съдиите
- Киву: Направихме необходимото, за да спечелим
- Съдийските експерти определиха като грешка изгонването на Калулу
- Защо Калулу бе изгонен в мача с Интер?
- Спалети бойкотира пресконференцията след мача с Интер
- Интер пречупи Ювентус с късен гол на Зелински
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]