Преговорите между Милан и Донарума се затягат
Вратарят на Милан Джанлуиджи Донарумма продължава да преговаря за продължаване на договора с италианския клуб, съобщава La Gazzetta dello Sport.
Според източника, миланският клуб иска да задържи 22-годишния футболист, но не може да увеличи предложението поради загубите, понесени от клуба във връзка с пандемията от коронавирус. Мино Райола, който е агент на Донарума, настоява за заплата от 10 милиона евро годишно, докато Милан може да предложи на играча само 8 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че Пари Сен Жермен и Челси се интересуват от услугите на Донарума. През този сезон вратарят взе участие в 27 мача от италианското първенство, в осем от които остави вратата на отбора си непокътната.
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Милан задържа Алегри! „Росонерите“ му готвят нов договор и по-висока заплата
- Томори: Пулишич е подценяван, а дербито с Интер е нещо, което трябва да се изживее
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]