Милан поиска от Челси да намали цената на Томори
Защитникът на Милан Фикайо Томори, който играе за "росонерите" под наем, може да продължи да играе за италианския клуб на постоянна основа.
Според Goal.com ръководството на Милан иска да купи играча от Челси, но се надява, че лондончани ще направят отстъпки: шефовете на "росонерите" искат да намалят предварително договорената сума за трансфер. Съобщава се, че тя е 28 милиона евро.
Според източника, към момента Челси няма да прави отстъпка при трансфера на Томори, тъй като футболистът показа много успешно представяне в Серия А и се превърна в основен играч на Милан.
През този сезон 23-годишният англичанин е изиграл 7 мача в Серия А. Договорът на играча с Челси е до 30 юни 2024 година. Порталът Transfermarkt оценява стойността на Фикайо на 20 милиона евро.
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Алегри: Надявам се да остана дълго в Милан
- Алегри: Италия има нужда от реформи в развитието на младите
- Партизан продаде Андрей Костич на Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Силно се надявам ниската цена , която му иска Челси да е свързана с опция за обратно изкупуване. А за намаляване едва ли може да се очаква и едва ли може да става дума . Той реално струва доста повече от тая цена .