Касано: Роналдо не е същият както преди 4 години
Бившият футболист на Италия Антонио Касано сподели мислите си за нападателя на Ювентус Кристиано Роналдо.
"Ювентус се отърва от Алегри, който играе най-добрия футбол в Италия за последните 20 или 30 години. Той имаше един проблем - Роналдо. Португалецът се превърна в проблем както за Сари, така и за Пирло. Ювентус вече се изгори миналата година, защото Сари не успя да развие химия с Роналдо и някои други играчи. Какво прави клубът сега? Наема друг треньор, който също иска да играе футбол и оставя Роналдо, който е пречка за това.
Ако решите да играете футбол в определен стил, тогава Роналдо не е подходящ. Той трябва да даде топката, така че да отбележи, мислейки за своите рекорди. Роналдо не е същият като преди четири години", заяви Касано.
- Еспозито: Нощи, за които мечтаеш от дете
- Ювентус поиска оставката на шефа на съдиите
- Киву: Направихме необходимото, за да спечелим
- Съдийските експерти определиха като грешка изгонването на Калулу
- Защо Калулу бе изгонен в мача с Интер?
- Спалети бойкотира пресконференцията след мача с Интер
- Интер пречупи Ювентус с късен гол на Зелински
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]