Никола: Всеки може да спечели срещу всеки
Старши -треньорът на Торино Давиде Никола сподели мнението си за поражението на отбора си срещу Сампдория, а също така говори за предстоящия мач с Ювентус.
"Ядосани сме, защото направихме достатъчно в мача срещу Сампдория. Парадоксално, но това бе една от най-добрите ни срещи. Това бе третият двубой от седмица и показахме известна умора във финалната част на срещата. Ще анализираме мача с момчетата. Паузата е важна сега, ще възстановим някои от играчите.
Не знам за проблемите на Ювентус. Знам, че Беневенто спечели мач, който изглеждаше труден на хартия, доказвайки, че всеки може да спечели точки срещу когото и да било", заяви Никола.
- Рома – Милан: Без победител
- Лече и Лацио не си вкараха
- Каляри отново изненада, този път във Флоренция
- Фантастичен Комо помете Торино
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Инсине може да се завърне в Наполи
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Балотели вдъхновил трансфера на Дъглас Коста в Киево
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]