Торино преустанови тренировки заради коронавируса
Днес, 23 февруари, Торино прекрати тренировки поради случаи на коронавирусна инфекция в отбора, съобщава официалният сайт на италианския клуб. През последните няколко дни трима играчи на Торино са диагностицирани с коронавирусна инфекция.
"Поради непредвидена ситуация, която все още не се е стабилизирала, футболен клуб Торино ще прекрати тренировките от днес по инструкции на местните здравни власти, в очакване на по-нататъшни резултати от тестовете“, се казва в изявлението.
Торино събра 20 точки в 23 мача и е 17-и в класирането на италианската Серия А за сезон 2020/2021.
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Комо иска легендата Дани Карвахал за дебюта си в Шампионска лига
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Фиорентина се раздели с Паоло Ваноли
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]