Сампдория подписа с Макароне
Сампдория потвърди късно снощи на официалният си сайт, че е подписала с нападателя на Палермо Масимо Макароне. До последно обаче тази информация се отричаше от агента на играча, който твърдеше, че клиентът му ще премине във Фиорентина и няма да ходи в генуезкия клуб. Официалното представяне на играча пред медиите ще стане днес в 15 часа българско време, след което той ще направи първата си тренировка с новите си съотборници..
Макароне се присъедини към Палермо през лятото от Сиена, но не успя да пробие в първия състав на „росанеро" и агентът му започна да търси друг отбор. Спекулациите го свързваха наистина с преминаване във Фиорентина, въпреки, че от ръководството на „виолетовите" на няколко пъти заявиха, че нямат интерес към играча.
Макароне ще носи фланелка с номер 32 в Самдория. По този начин „моряците" за по-малко от месец привлякоха втори нападател, след като по-рано получиха под наем Федерико Македа от Манчестър Юнайтед.
- Сасуоло шокира Комо и постави под въпрос мечтата за Шампионска лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Касано: В разцвета си бях по-добър от Тоти, Дел Пиеро и Баджо
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]