Бонучи ще пропусне три седмици
Защитникът на Ювентус Леонардо Бонучи ще пропусне около три седмици поради контузия. Футболистът се контузи по време на подготовката за 1/8-финалите на УЕФА Шампионска лига с Порто, съобщава Corriere dello Sport.
Италианският национал замина с отбора за Португалия, но бе изключен от заявката. Хуан Куадрадо и Артур Мело са контузени по-рано в Ювентус, а Пауло Дибала също не е готов да играе.
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Спалети разкритикува Ювентус въпреки победата над Лече
- Влахович донесе важна победа на Ювентус срещу Лече
- Юве ще пречупи Лече
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
- Ювентус и Милан получиха предложение да привлекат Давид Алаба
- Юве и Милан получиха предложение да привлекат Алаба
- Директор на Верона за Юве: Ако кажа какво мисля, ще трябва да спра да работя
235
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]