Синът на Дрогба ще продължи кариерата си в Италия
Фольоре Картезе от Серия D обяви за привличането на Исак Дрогба, който е син на бившия нападател на Челси Дидие Дрогба.
20-годишният нападател има френско гражданство, тъй като е роден в Париж. Исак може да играе по целия фронт на атаката, но приоритетната му позиция е тази на централния нападател.
Синът на Дидие Дрогба започва футболната си кариера в академията на Челси. По-късно играе в младежкия и втория отбор на Гингам.
Фольоре Картезе заема 7-мо място в класирането на Серия D.
Дидие Дрогба проведе най-ярките години от футболната си кариера в Челси, за които изигра 381 мача, вкара 164 гола и даде 86 асистенции. Нападателят от Кот д'Ивоар приключи кариерата си в клуба Финикс Райзинг от втора американска лига.
- Слот ще бъде уволнен, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Алегри: Надявам се да остана дълго в Милан
- Пиза пропусна своите шансове и потъна още по-дълбоко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]