Ибра към Сапата: Имам повече голове, отколкото ти мачове
В мача от 19-ия кръг на италианската Серия А Милан загуби от Аталанта. Срещата се проведе на стадион "Сан Сиро" в Милано и завърши при резултат 3: 0 в полза на гостите. Сред победителите се отличиха Кристиан Ромеро, Йосип Иличич и Дуван Сапата.
Според Marca, след мача нападателят на Милан Златан Ибрахимович е влязъл в конфликт с нападателя на Аталанта Дуван Сапата.
"Вкарах повече голове, отколкото ти си играл през цялата си кариера", казал Ибра на Сапата, който само се усмихнал на забележката на шведския футболист.
През настоящия сезон на италианското първенство Ибрахимович изигра 9 мача, в които вкара 12 гола и направи 1 асистенция. Сапата от своя страна проведе 19 мача в Серия А, като вкара 8 гола и направи 4 асистенции.
Аталанта събра 36 точки и се изкачи на четвърто място в Серия А. Милан (43) заема първо място.
- Милан пречупи Пиза
- Милан ще прекърши Пиза
- Нкунку: Не съм мислил да напускам Милан
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Милан поглежда към Жезуш
- Нкунку: Франция може да има три национални отбора
- Нкунку: Добре е за Милан, че Майнян остава
- Мистерията около Матета се задълбочава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]