Милан се надява да подпише с Томори преди уикенда
Милан се стреми да приключи сделката по наема на защитника на Челси Фикайо Томори през следващите 48 часа.
През последните дни Милан води интензивни преговори с колегите си от Лондон за получаване на Томори до края на сезона с опция за закупуване за £ 25 милиона, съобщи Sky Sports.
Сделката е близо, но страните все още трябва да решат някои подробности. По-рано мениджърът на Челси Франк Лампард потвърди готовността си да остави Фикайо да трупа практика на друго място, въпреки че опцията за закупуване бе изненада за феновете на "сините".
В момента Милан изпитва колосални проблеми в центъра на отбраната, тъй като Саймон Кяер и Матео Габия са контузени, а Алесио Романьоли е дисквалифициран.
"Росонерите" бързат да приключат сделката, защото искат да използват 23-годишния Томори в мача от Серия А срещу Аталанта тази събота.
Очаква се Фикайо да лети до Италия тази вечер и да се подложи на медицински преглед в петък.
- Милан пречупи Пиза
- Милан ще прекърши Пиза
- Нкунку: Не съм мислил да напускам Милан
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Милан поглежда към Жезуш
- Нкунку: Франция може да има три национални отбора
- Нкунку: Добре е за Милан, че Майнян остава
- Мистерията около Матета се задълбочава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]