Ибра потвърди трансфера на Манджукич в Милан
39-годишният шведски нападател на Милан Златан Ибрахимович след мача с Каляри потвърди трансфера на Марио Манджукич в лагера на "росонерите".
"Марио Манджукич е подписал договор, той идва в Милан ... И така, и двамата ще плашим противниците!", заяви Ибрахимович.
По-рано италианските медии съобщиха, че Марио Манджукич е завършил медицинския си преглед в Милан. В близко бъдеще трябва да има официално съобщение за подписването на договор с хърватина, който е със статута на свободен агент. Отбелязва се, че Манджукич ще подпише договор до края на сезон 2020/2021 с възможност за удължаване с още една година.
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
- Алегри: Надявам се да остана дълго в Милан
- Алегри: Италия има нужда от реформи в развитието на младите
- Партизан продаде Андрей Костич на Милан
- Леао отрече конфликт с Алегри
- Леао на кръстопът: напрежение в Милан и интерес от грандове
- Проклятието след ерата на Ибрахимович
- Алегри на ръба след драмата: Казах на съдията, че ще спра с футбола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]