Здравните органи могат да спрат Юве за мача с Милан
Торинските здравни власти заявиха, че Ювентус може да не получи разрешение да пътува за мача от 16-ия кръг на Серия А с Милан, ако в клуба бъдат открити нови случаи на коронавирусна инфекция. По-рано стана известно, че защитникът Алекс Сандро и полузащитникът Хуан Куадрадо са заразени с коронавирус. След това Ювентус реши да отложи полета за Милано за тази сутрин.
"Ювентус ни информира, че двама играчи от отбора са се разболели от коронавирус. Засега нямаме доказателства, които да говорят за огнище на коронавирус в тима. Но, ако се появят нови случаи на инфекция и получим доказателства за неконтролирано разпространение на инфекцията, това ще бъде проблем. В този случай ще трябва да се намесим, да изолираме всички играчи и да забраним на Ювентус да лети до Милано", заяви директорът на местния здравен орган Роберто Тести.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]