Ювентус отправи оферта за 19-годишен
Ювентус се опитва да привлече 19-годишния десен бек на Далас Брайън Рейнолдс, съобщава италианският журналист Николо Шира.
Според източника, Ювентус е направил официално предложение за трансфер на играча. Торинци планират да купят играча за $ 9.2 млн. Брюж също се интересува от Рейнолдс.
През този сезон Рейнолдс има 19 мача в МЛС, в които даде четири асистенции. Договорът на футболиста с Далас е валиден до лятото на 2024 година.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]