Йоренте може да замени Ибра в Милан
35-годишният нападател на Наполи Фернандо Йоренте се озова в полезрението на Милан, твърди Calciomercato.it.
Според източника, селекционната служба на Милан спешно търси играч на трансферния пазар, който би могъл да замени 39-годишния шведски нападател Златан Ибрахимович, който отново е аут поради контузия. Съобщава се, че основен интерес към Йоренте има от Сампдория, но през последните часове именно Милан проявява голям интерес към нападателя. Следващата седмица може да бъде решаваща за прехода на испанския играч.
Фернандо Йоренте никога не се е появявал на терена с Наполи през този сезон. През сезон 2019/2020 той има 4 отбелязани гола и 1 асистенции в 24 срещи за неаполитанския клуб във всички турнири. Договорът му с Наполи е валиден до 30 юни 2021 г., а стойността на трансфера се оценява на 2 милиона евро.
- Алегри е все по-близо до раздяла с Милан след конфликт със Златан
- Нов скандал в Италия: Фабрицио Корона отправи тежки обвинения към бивши играчи на Милан
- Какво се случва със „Сан Сиро“? Продажбата на стадиона попадна под разследване
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Аталанта потопи Милан насред „Сан Сиро“
- Феновете на Милан поискаха оставката на Фурлани
- Фенербахче следи Рафаел Леао за лятна селекция
- Милан - Аталанта: Без победител
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]