Ибра възобнови тренировки
Нападателят на Милан Златан Ибрахимович възобнови тренировките в общата група, съобщава Sky Sport Italia.
39-годишният швед пропусна последните мачове заради мускулна контузия в бедрото на 23 ноември. Тогава беше съобщено, че нападателят ще пропусне три до четири седмици.
Милан ще изиграе следващия си мач на 16 декември. Двубоят е срещу Дженоа. Участието на Ибрахимович в тази среща все още е под въпрос. Решението ще бъде взето след тренировката на 15 декември.
През този сезон нападателят участва в 10 мача за Милан и отбеляза11 гола и две асистенции.
- Барселона не се отказва от Рафаел Леао, но търси по-изгодна сделка
- Рафаел Леао: Диого Жота ни помогна
- Леао: Искаме да спечелим Световното първенство заради Роналдо
- Милан оценява Рафаел Леао на 60-70 милиона евро
- Милан счупи трансферния си рекорд с привличането на Гонсало Рамош
- Рафаел Леао: Единството ще ни помогне да постигнем успех на Мондиал 2026
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
- Милан започва нова ера! Масимо Калвели е новият изпълнителен директор на „росонерите“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]