Роналдо: 750 гола, 750 щастливи мига
35-годишният нападател на Ювентус Кристиано Роналдо, който покори отметката от 750 отбелязани гола в кариерата си в мача от 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига на УЕФА с Динамо Киев (3: 0), коментира събитието.
"750 гола, 750 щастливи мига, 750 усмивки по лицата на феновете. Благодаря на всички играчи и треньори, които ми помогнаха да постигна тази невероятна цифра. Благодаря на всички съперници, които ме накараха да работя все по-усилено всеки ден", написа Роналдо в Twitter.
Припомняме, че Роналдо вкара най-много голове за Реал Мадрид - 450. Като част от Манчестър Юнайтед португалецът има 118 попадения За националния отбор на Португалия Роналдо вкара 102 пъти. Кристиано има и 75 гола за Ювентус, както и 5 попадения за Спортинг.
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Арсенал следи ситуацията около Душан Влахович
- Фиорентина шокира Юве в Торино и заплете битката за Шампионска лига
- Анонс на 37-ми кръг на Серия А
- Ювентус подготвя оферта за Алисон Бекер
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Може би, при бразилеца са броени разни голове от детските му години, които са малко леко трудно доказуеми....