Играчите на Ювентус са недоволни от Пирло
Италианското издание Corriere della Sera твърди, че играчите на Ювентус имат претенции относно старши -треньора на отбора Андреа Пирло. Според източника, Пирло не обсъжда с тях тактиката, което води до неразбиране на инструкциите.
Тактическите нюанси се обсъждат от Игор Тудор, който е асистент на Пирло. По време на мачовете преимуществено се изказва Роберто Баронио.
Някои играчи са недоволни, че Пирло е възложил тези отговорности на други. По-специално Деян Кулусевски и Пауло Дибала не винаги разбират какво треньорът иска от тях.
Ювентус е четвърти в класирането на Серия А със 17 точки от девет мача. Действащият шампион изостава на шест точки от лидера Милан.
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
- Ювентус се прицели в Трафорд, Сити може да го продаде
- Ювентус продължава силната серия след победа над Болоня
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]