Кедира иска да играе във Висшата лига
Централният полузащитник на Ювентус Сами Хедира не изключва възможността в близко бъдеще да премине в клуб от английската Висша лига.
"Когато бях дете, винаги съм мечтал да стана играч на Висшата лига. Наистина съм щастлив и доволен от кариерата си, но все още ми липсва едно нещо. Винаги съм имал мечта, но тя все още не се е сбъднала.
Гледах много мачове от Висшата лига като дете и дори сега продължават да го правя. Винаги съм бил изумен от атмосферата, стила и идеите на английския футбол.
Ако се появи възможност, за мен би било голяма чест да стана част от Висшата лига. Тогава голямата ми мечта най-накрая ще се сбъдне", заяви Кедира.
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Арсенал следи ситуацията около Душан Влахович
- Фиорентина шокира Юве в Торино и заплете битката за Шампионска лига
- Анонс на 37-ми кръг на Серия А
- Ювентус подготвя оферта за Алисон Бекер
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]