Мората: В Ювентус се чувствам обичан
Испанският нападател на Ювентус Алваро Мората сподели впечатленията си от успешния старт на сезона с торинския клуб. В осем изиграни мача той вкара шест гола и даде две асистенции.
"В Ювентус наистина имам нужда от всичко, от което се нуждая - чувствам се обичан и желан. В Торино имам много възможности за напредък и усъвършенстване. Ако всичко продължи по този начин, нашият отбор ще стигне далеч.
Когато вървите пътя на прогреса, винаги се чувствате пълноценен играч. Точно това се случва с мен в Ювентус. Всички разбираме, че годините минават и вече не съм на 20 години, така че всичко, което съм преживял през цялата си кариера, ми помага", заяви Мората.
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
- Ювентус се прицели в Трафорд, Сити може да го продаде
- Ювентус продължава силната серия след победа над Болоня
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]