Паратичи: Погба? Рано е да се говори
Спортният директор на Ювентус Фабио Паратичи отговори на въпрос за завръщането в торинския клуб на 27-годишния халф на Манчестър Юнайтед и френския национален отбор Пол Погба.
"Пол Погба като наша цел? В момента той е играч на Манчестър Юнайтед. Ние обичаме Погба, той е фантастичен играч, но е рано да говорим за целите си за в бъдеще", заяви Паратичи.
Да припомним, че Пол Погба стана играч на Ювентус през лятото на 2012 г., пристигайки в Торино като свободен агент. Той проведе 178 срещи за "бианконерите", като вкара 34 гола и 40 асистенции. През август 2016 г. халфът премина в английския Манчестър Юнайтед за 105 милиона евро.
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]