Бруно: Роналдо не уважава италианците
Бившият защитник на Ювентус Паскуале Бруно сподели мнение за нападателя на отбора Кристиано Роналдо, като го обвини в неуважение към клуба.
"Той е невеж. Роналдо живее в Италия от две години и все още не се е научил да говори италиански. Предпочита да се изразява на испански. Кристиано не уважава нито играчите на Ювентус, нито италианците", заяви Бруно
Напомняме, че Кристиано Роналдо премина в Ювентус през лятото на 2018 година. През настоящия сезон португалецът изигра три мача за "Старата дама", в които вкара пет гола.
- Завършените трансфери в Европа за 26 август: всички официални сделки
- Джонатан Дейвид отказва да се предаде: Нападателят настоява да остане в Ювентус
- Матия Перин напусна Ювентус и премина в Палермо
- Завършените трансфери в Европа за 25 август: всички официални сделки
- Камил Грабара премина в Ювентус под наем от Волфсбург
- Борнемут привлече Микеле Ди Грегорио под наем от Ювентус
- Лучано Спалети определи двама основни кандидати за атаката на Ювентус
- Кенан Йълдъз е получил тежка контузия и ще претърпи операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]