Без зрители в Италия до октомври
Италианското правителство реши да удължи забраната на феновете да посещават спортни събития поради заплахата от разпространение на коронавирусна инфекция, съобщава Corriere della Sera.
Според източника, новата забрана важи и за футболните стадиони и ще бъде валидна поне до 30 септември 2020 г. Указът на правителството ще влезе в сила утре, 7 септември. Напомняме, че новият сезон в италианската Серия А ще започне на 19 септември.
Напомняме, че поради пандемията от коронавирус сезон 2019/2020 бе спрян в почти всички турнири, включително италианското първенство. По-късно Серия А бе възобновена и Ювентус стана шампион на Италия в края на сезона за девети път.
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Комо иска легендата Дани Карвахал за дебюта си в Шампионска лига
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Фиорентина се раздели с Паоло Ваноли
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]