Шик е близо до трансфер в Байер Леверкузен
Нападателят на Рома Патрик Шик може да продължи кариерата си в германското първенство, съобщава Sky Sport Italia.
Според източника, Байер Леверкузен се интересува от услугите на 24-годишния чешки футболист. Съобщава се, че страните са се споразумели за условията на договора.
Шик играе за Рома от 2017 г. Чешкият нападател проведе сезон 2019/2020 под наем в РБ Лайпциг. Шик участва в 22 мача от германската Бундеслига, вкара 10 гола и даде 2 асистенции. От 2016 г. Шик играе за чешкия национален отбор.
Байер Леверкузен завърши пети в класирането на германското първенство. Байерн Мюнхен стана шампион на страната. РБ Лайпциг завърши трети за сезона.
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]