Кореа може да замени Ибра в Милан
Милан се интересува от привличането на нападателя на Атлетико Анxeл Кореа, съобщава Calciomercato.com.
Според източника, 25-годишният аржентински футболист ще стане приоритетна цел на Милан, ако шведският нападател Златан Ибрахимович не поднови договора си с клуба. Напомняме, че споразумението на 38-годишния Ибрахимович с Милан изтича на 31 август 2020 г.
Кореа играе за Атлетико Мадрид от 2015 г. През сезон 2019/2020 г. нападателят участва в 33 мача от испанското първенство, вкара 5 гола и даде 6 асистенции.
Милан събра 66 точки в 38 мача и завърши 6-и в класирането на италианската Серия А 2019/2020.
- Рафаел Леао: Единството ще ни помогне да постигнем успех на Мондиал 2026
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
- Милан започва нова ера! Масимо Калвели е новият изпълнителен директор на „росонерите“
- Милан отхвърли оферта от Ню Йорк Сити за Кристиан Пулишич
- Аморим иска двама от Спортинг в Милан
- Аморим иска да се събере с Угарте
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Милан официално назначи Рубен Аморим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]