Корини оглави Лече
50-годишният Еуженио Корини е новият старши-треньор на италианския Лече, който загуби мястото си в елита и през новия сезон ще се състезава в Серия В. Договорът на специалиста е за 3 години.
Корини работи в Бреша през миналия сезон, но бе уволнен оттам. Преди това той водеше Кротоне, Фрозиноне, Киево, Палермо и Новара.
Ръководството на Лече от своя страна реши да се раздели с треньора Фабио Ливрени, който работи с отбора от 2017 година.
- Ювентус не се отказва от Емилиано Мартинес
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]